• Неодамнешно
  • -25 %
2017 црна чипка babdage теди еротска долна Облека на жените секси долна облека топла длабоко v теди долна облека backless отвори градник секси костими 777

2017 црна чипка babdage теди еротска долна Облека на жените секси долна облека топла длабоко v теди долна облека backless

DEN 179.00
DEN 238.56

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За превозот
1. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо.
2017 црна чипка babdage теди еротска долна Облека на жените секси долна облека топла длабоко v теди долна облека backless отвори градник секси костими 777
М големина биста : 64-80 cm ( 25-31 инчи ) половината : 60-74 cm ( 23-29 инчи )
L големина биста : 68-84 cm ( 26-33 инчи ) половината : 64-78 cm ( 25-30 инчи )
XL големина биста : 72-88 cm ( 28-34 инчи ) половината : 68-82 cm ( 26-32 инчи )
2 XL големина биста : 76-92 cm ( 29-36 инчи ) половината : 72-86 cm ( 28-33 инчи )
3 XL големина биста : 70-89 cm ( 27-35 инчи ) половината : 76-90 cm ( 29-35 инчи )
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара
ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
OXOSEXY
Број На Модел На:
777
Материјал:
Најлон,Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
боја:
Црна
Одговараат на:
жените секси bodystocking
Карактеристики:
теди секси долна облека топла
Стил:
секси долна облека секси костими nightwear

Најдобри понуди