• Неодамнешно
Секси Возрасни Sleepwear Жените Долна Облека Babydoll Тело Одговараат Мрежа Флорални Тело Порибување На Отворените Crotch Искушението Интимни Catsuit C8968

Секси Возрасни Sleepwear Жените Долна Облека Babydoll Тело Одговараат Мрежа Флорални Тело Порибување На Отворените Crotch

DEN 157.92

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : Секси дизајн,100% Сосема Нов и Висок квалитет.Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси.Лесен и удобен за носење. На уникатен дизајн ја прави една жена повеќе секси.Изгледа многу Секси и привлечно!!! Спецификации : Тип : Teddies & Bodysuits Пол : Жените Големина : Една Големина Боја : Црна Материјал : Spandex+Најлон (1-4 cm отстапување постои поради различни мерење начин)
Мојот драг пријател : Добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат, ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 5 не можеше да се следи, и карго превоз време е релативно долго. Ако сакате да следење ве молиме одберете го режимот на логистика за кои се бара плаќање. Дали можете да изберете што пост,наредби повеќе од $ 5 може да се следи. Ако имате било какви прашања во текот на стоки приемот време, ве молиме да не ги достават на спорот, и да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни. 1) Пад на превозот : Ние обезбеди капка превозот услуга,испратите на вашиот clien адреса без нашата продавница информации. Effcient и безбедно. 2) Превозот Цена : Ние нудиме сите видови на превозот methids, како пост воздух mail,Aramex,DHL,Fedex,EMS и така натаму, зависи од дестинацијата и цел износ.Ако сакате да одредите превозот метод.ве молиме да го плати превозот цена. 3) Промоција : Цел износ >$200,ќе добијат бесплатни брза испорака,како DHl,Fedex,EMS. Можете да ја примите вашата нарачка во рок од 3-7 дена. Подолу е проценка на превозот брзина, ако се испрати преку пост воздух mail (99% производи се со бесплатен превозот)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ги aminute да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди , ние ќе го цениме тоа, ви благодариме!

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
C8968
Пол:
Жените
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
ДЕН ДЕН ЗАБАВА
Сексуално Сугестивна:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Dobby
боја:
Црна
функција 1:
телото чорапи за жени секси
Карактеристика 2:
телото femme
функција 3:
ouvert entrejambe
карактеристика 4:
Телото Порибување За Жени
Карактеристика 5:
жените тело долна облека
Функција 6:
секси тело одговара за жени
Карактеристика 7:
телото renda feminino
Функција 8:
bodysuits за жените еротски crotch
Карактеристика 9:
bodystocking секси

Најдобри понуди