• Неодамнешно
  • -49 %
KemeKiss Големина 34-43 Секси Жени Глуждот Висока Пета Чевли Патент Зимски Чевли Жените Метал Тока Дебели Пета Чизми Топло Краток Botas

KemeKiss Големина 34-43 Секси Жени Глуждот Висока Пета Чевли Патент Зимски Чевли Жените Метал Тока Дебели Пета Чизми

DEN 1439.00
DEN 2820.48

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Метал Декорација
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
KE
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Синтетички
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Кадифен
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Бренд Име:
KEMEKISS
Горниот Материјал:
Синтетички
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Пета Висина:
за 6cm
Платформа:
околу 1.5 CM
окно:
за 14cm
Отварање На Багажникот:
за 26cm
Сезоната:
Пролет, есен зима
Конструкции:
рачно изработени
Место на Потекло:
Sichuan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди