• Неодамнешно
  • -36 %
Чизми Глуждот Висок Квалитет Рамен Дизајнер На Чевли Жените Луксузни 2017 Есен Воена Вистинска Кожа Борба Против Црна Падне Патент Чипка

Чизми Глуждот Висок Квалитет Рамен Дизајнер На Чевли Жените Луксузни 2017 Есен Воена Вистинска Кожа Борба Против Црна

DEN 3739.00
DEN 5842.56

Количина на стоки
Тековен


Вратило Материјал : Вистинска Кожа-Cowhide
Горниот Материјал : Вистинска Кожа-Cowhide
Обвивка Материјал : Краток Кадифен
Пета Висина : 3.5 cm/1.4 инчен
Вратило : 14cm/5.5 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
lfy1811513240630
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
RPBDZKQO

Најдобри понуди