• Неодамнешно
  • -28 %
Моден Жените чизми 2017 Солидна Боја Чипка Локомотива чизми жените чевли Гроздобер Кожа дами глуждот чизми

Моден Жените чизми 2017 Солидна Боја Чипка Локомотива чизми жените чевли Гроздобер Кожа дами глуждот чизми

DEN 933.00
DEN 1295.52

Количина на стоки
Тековен


ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА
ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА
Европски
Кина ознака големина
Бразил
Велика БРИТАНИЈА големина
Австралија
Пета до пети (cm)
Пета до пети (инчи)
4.5
34
35
32
2
3
22.5
8.8583
5
35
36
33
2.5
3.5
22.8
8.9764
5.5
35.5
36
33
3
4
23.1
9.0945
6
36
37
34
3.5
4.5
23.5
9.252
6.5
37
38
35
4
5
23.8
9.3701
7
37.5
38
35
4.5
5.5
24.1
9.4882
7.5
38
39
36
5
6
24.5
9.6457
8
38.5
40
36
5.5
6.5
24.8
9.7638
8.5
39
40
37
6
7
25.1
9.8819
9
40
41
38
6.5
7.5
25.4
10.0000
9.5
41
41
39
7
8
25.7
10.1181
10
42
42
40
7.5
8.5
26
10.2362
10.5
43
43
41
8
9
26.7
10.5118
11
44
44
42
8.5
10.5
27.3
10.7480
ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА
ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА
Европски
Кина ознака големина
Бразил
Велика БРИТАНИЈА големина
Австралија
Пета до пети (cm)
Пета до пети (инчи)
4.5
34
35
32
2
3
22.5
8.8583
5
35
36
33
2.5
3.5
22.8
8.9764
5.5
35.5
36
33
3
4
23.1
9.0945
6
36
37
34
3.5
4.5
23.5
9.252
6.5
37
38
35
4
5
23.8
9.3701
7
37.5
38
35
4.5
5.5
24.1
9.4882
7.5
38
39
36
5
6
24.5
9.6457
8
38.5
40
36
5.5
6.5
24.8
9.7638
8.5
39
40
37
6
7
25.1
9.8819
9
40
41
38
6.5
7.5
25.4
10.0000
9.5
41
41
39
7
8
25.7
10.1181
10
42
42
40
7.5
8.5
26
10.2362
10.5
43
43
41
8
9
26.7
10.5118
11
44
44
42
8.5
10.5
27.3
10.7480

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
06-LXZ153
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
3-5cm
Моден Елемент:
Шиење
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Pu
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
JIASHA

Најдобри понуди