• Неодамнешно
  • -41 %
WETKISS Секси Супер Висока Тенка Пета Платформа Глуждот Чизми Улица Зимски Чизми 2018 Нови Пристигнување Природна Кожа Жените Чевли Патент

WETKISS Секси Супер Висока Тенка Пета Платформа Глуждот Чизми Улица Зимски Чизми 2018 Нови Пристигнување Природна Кожа

DEN 3389.00
DEN 5743.68

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Бренд Име:
wetkiss
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
TS072205
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
pigskin
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
5-7cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
ЕУР големина:
33-40
Пета Висина:
15.5 cm
поп елемент:
тока,платформа
Повод:
слободно време, улица

Најдобри понуди