• Неодамнешно
PRICHICELLA квалитет вистинска кожа висока револвер глуждот чизми беж кадифен топли зимски чизми

PRICHICELLA квалитет вистинска кожа висока револвер глуждот чизми беж кадифен топли зимски чизми

DEN 3792.00

Количина на стоки
Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА PRICHICELLA
Стилски,Квалитет,кожени чевли!
OEM прифатени нарачки,ве молиме контактирајте со нас слободно за соработка

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
PRICHICELLA
Insole Материјал:
pigskin
is_handmade:
No
Подигнете Тип:
Основни
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Крава Велур
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Крава Велур
Број На Модел На:
PA01002
Моден Елемент:
Рим
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди