• Неодамнешно
  • -8 %
2017 нови зимски кожени чизми кои покажуваат тенка дебели чизми со antiskid Мартин bootsFashionable и удобно

2017 нови зимски кожени чизми кои покажуваат тенка дебели чизми со antiskid Мартин bootsFashionable и удобно

DEN 1100.00
DEN 1195.20

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн. сепак . ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Плаќање :
1).Ние го прифаќа alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Сплит Кожа
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
is_handmade:
No
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
ПВЦ
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Декорација:
Синџири
Подигнете Тип:
Моден Чизми
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Insole Материјал:
Вистинска Кожа

Најдобри понуди