• Неодамнешно
  • -10 %
Оригиналната Намера 2018 Мода Жените Станови Кристал Кравја Кожа Плоштадот Пети Рамни Чевли Црна Браун Чевли Жена НИ Големина 3-9

Оригиналната Намера 2018 Мода Жените Станови Кристал Кравја Кожа Плоштадот Пети Рамни Чевли Црна Браун Чевли Жена НИ

DEN 2592.00
DEN 2879.52

Количина на стоки
Тековен


Оригиналната Намера 2018 Мода Жените Станови Кристал Кравја Кожа Плоштадот Пети Рамни Чевли Црна Браун Чевли НАС Големина 3-9. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
EF0706
Повод:
Партија
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
оригиналната намера
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Пети Форма:
Плоштад Пети
боја:
црна браун
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Најдобри понуди