• Неодамнешно
  • -45 %
Mntrerm 2017 Зима и Топло, Затворен пантофли за Жени На Модата Дом Влечки Топло Кадифен Домаќинство чевли chinelos femininos Botas

Mntrerm 2017 Зима и Топло, Затворен пантофли за Жени На Модата Дом Влечки Топло Кадифен Домаќинство чевли chinelos femininos

DEN 343.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Најдобар Подарок За Семејство Никогаш Не Треба Да Се Пропушти!
Зошто Ја Избра
Soft&Светлина Удобно Мода Leisur Топло
Најдобар Подарок за семејството оваа зима
Висок Квалитет во Фабрика Цена
Различни Бои Мали MOQ
Бесплатни Големина
чевли долго 25cm.И 27cm.за нас големина од 6 до 11
Совршени Детали
Носи Вашиот Живот повеќе Квалитет

Други карактеристики

Чевли Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
mntrerm
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Возбудува
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Применливи место:
Внатрешна
Број На Модел На:
999599
Горниот Материјал:
Стадото
is_customized:
Yes
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Кадифен
Пол:
Жените
Декорација:
шарм
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Шиење

Најдобри понуди