• Неодамнешно
  • -12 %
Гроздобер Жените Станови Стариот Пекинг Чевли Кинески Цвет Везови Удобно Мека Платно Танц Балет Чевли Плус Големина 41

Гроздобер Жените Станови Стариот Пекинг Чевли Кинески Цвет Везови Удобно Мека Платно Танц Балет Чевли Плус Големина 41

DEN 616.00
DEN 700.32

Количина на стоки
Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : платно
Пред купување,ве молиме имајте во предвид големината на табелата.
Прирачник за мерење дозволена 1-2cm грешка(ви Препорачуваме да добиете поголем еден)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Станови Тип:
Марија Janes
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
333
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Моден Елемент:
Embroider
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри понуди