• Неодамнешно
  • -25 %
Моден Нова Слатка Женска Круг Пети Секојдневен Станови Тока Мери Џејн Девојки Балет Станови Чевли За Жени, Плус Големина 33~43 Црна/Беж

Моден Нова Слатка Женска Круг Пети Секојдневен Станови Тока Мери Џејн Девојки Балет Станови Чевли За Жени, Плус Големина

DEN 1104.00
DEN 1471.68

Количина на стоки
Тековен

Моден Нова Слатка Женска Круг Пети Секојдневен Станови Тока Мери Џејн Девојки Балет Станови Чевли За Жени, Плус Големина 33~43 Црна/Беж
Внимание
ЕЈ!!! Мојот пријател,добредојдовте на нашата продавница!
(1) Големина на табела : Со цел да се спречат непотребни проблеми, пред купување на чевли, ве молиме да се измери вашиот долги нозе, стапала широк. Потоа се споредуваат нашите големината на табелата за да се избере соодветна големина.
(2) Забелешка : Ниту НИ Големина или ЕУ Големина големина се базира на развојот на долги нозе, па вие само треба точно да се измери долги нозе,а потоа се однесуваат на големината на табелата за да се избере правилната големина. Точно мерење на нога должина е многу важно, нашата компанија е Кинески Големина и нога должина како стандард.
(3)Големината е стандардна ,ако нога масти или широк ве молиме изберете поголем 1 големина
(4)На чевли е дното е гума. Чевли е рабовите малку некои гума, што е нормално, ова stiuation не проблеми со квалитетот.
(5)На чевли може да има некои мириса кој е нормален феномен.Ве молиме да се стави на чевли во вентилирани средина за некое време и таа ќе исчезне.
можете да изберете повеќе чевли во нашата продавница
За квалитет :
1. Овие чевли се произведени од нашата фабрика, и го направи со најдобрите материјали. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи.
2. Со цел да ги задоволи потребите на клиентите, ние сме зголемување на големината на чевлите (ЕУР големина )
За Испорака :
1.Нашата продавница ветување : ќе пратката чевли во рок од 5 дена по добивањето на својата цел.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
hight бои
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Повод:
Повик
Број На Модел На:
803 чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Станови Тип:
Марија Janes
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Тока
Insole Материјал:
Латекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
плитки устата
Боја Класификација:
вино црвено
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
отварање на длабочина:
плитки устата
чевли единствена технологија:
лепило чевли
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Модата,Домот,Концизен,Одмор,Секси,Класици,Принцеза,Слатка
Карактеристики 1:
мокасини&дами мокасини&рамен мокасини
Карактеристики 2:
чевли жена и чевли&жените чевли&сандали

Најдобри понуди