• Неодамнешно
  • -49 %
Coolcept Големина 32-48 Жените Пумпи Дебели Високи Потпетици Партија, Свадба, Матурска Платформа Чевли Жена Модни Дами Обувки

Coolcept Големина 32-48 Жените Пумпи Дебели Високи Потпетици Партија, Свадба, Матурска Платформа Чевли Жена Модни Дами

DEN 1198.00
DEN 2349.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
Coolcept
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Повод:
Партија
Горниот Материјал:
Синтетички
Стил:
Домот
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
CO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
ЕУР големина:
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Пета Висина:
околу 8 cm
Платформа:
околу 1 cm
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Конструкции:
рачно изработени
Место на Потекло:
Sichuan, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди