• Неодамнешно
  • -28 %
FAYUEKEY 2018 Нови Лето Модата Дом Лен Дише Plaid Влечки Жените Затворен Кат Плажа Слајдови Девојки Подарок Рамни Чевли

FAYUEKEY 2018 Нови Лето Модата Дом Лен Дише Plaid Влечки Жените Затворен Кат Плажа Слајдови Девојки Подарок Рамни Чевли

DEN 207.00
DEN 287.52

Количина на стоки
Тековен


FAYUEKEY 2018 Нови Лето Модата Дом Лен Дише Plaid Влечки Жените Затворен Кат Плажа Слајдови Девојки Подарок Рамни Чевли
единствена : ЕВА , Не се лизга
marterial : лен трска
сезона : ПРОЛЕТ ЛЕТО ЕСЕН
големина : големина 35-40
Големина : Споредат детали големини со твое, кога ќе го купите, ве молиме бидете сигурни дека ќе го изберете правилната големина. ви благодариме!
Известување : Поради светлината и на екранот разлика ,објектот е боја може да биде малку
различни од слики .ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не ум пред да ја купите.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Бренд Име:
FAYUEKEY
Шаблон Тип:
Plaid
Применливи место:
Внатрешна
Сезоната:
Лето
Моден Елемент:
Шиење
Со Платформи:
No
Број На Модел На:
HX-183223
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
коноп
Горниот Материјал:
трска
Обвивка Материјал:
Никој
Чевли Тип:
Слајдовите
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Моден
Декорација:
шарм
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Најдобри понуди