• Неодамнешно
Бренд Жените Пумпи Високи Потпетици Црн Сјај Свадба Чевли Жената Високи Потпетици Секси Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи

Бренд Жените Пумпи Високи Потпетици Црн Сјај Свадба Чевли Жената Високи Потпетици Секси Дами Чевли Жени Висока Пета Пумпи

DEN 2342.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Бренд Име:
craylorvans
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
bling
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера

Најдобри понуди