• Неодамнешно
  • -36 %
Супер Жените Портокал Пумпи Вистинска Кожа Браун Гроздобер Рака Платформа Екстремни Слонова Коска Булчински Чевли Плоштадот Пети Блок Глуждот Висок

Супер Жените Портокал Пумпи Вистинска Кожа Браун Гроздобер Рака Платформа Екстремни Слонова Коска Булчински Чевли Плоштадот

DEN 2809.00
DEN 4390.08

Количина на стоки
Тековен


Горниот Материјал : Вистинска Кожа-Cowhide
Обвивка Материјал : Микрофибер
Пета Висина : 10.5 см/4.1 инчен
Платформа Висина : 4cm/1.6 инчен
ширина : 7.5 cm/3.0 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Други карактеристики

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Office & Кариера
Моден Елемент:
Платформа
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Тока Рака
Стил:
зрели
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Плоштад Пети
Број На Модел На:
lp1771499395106
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
RPBDZKQO
Пета Тип:
Плоштад пета
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди