• Неодамнешно
  • -36 %
Пумпи Посочи Пети Патент Кожа 2017 Scarpin Пвц 3 Инчен Дами Европската Дизајнер На Чевли Бела Големина 4 34 Бренд Високи Потпетици

Пумпи Посочи Пети Патент Кожа 2017 Scarpin Пвц 3 Инчен Дами Европската Дизајнер На Чевли Бела Големина 4 34 Бренд Високи

DEN 1650.00
DEN 2578.56

Количина на стоки
Тековен


Горниот Материјал : СТП, Стадото(СТП)
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 5cm/2.0 инчен; 8cm/3.1 инчен ; 10см/за 3,9 инчи
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
zl1991500693363
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO

Најдобри понуди