• Неодамнешно
  • -50 %
YAERNI Жените Станови 2017 Мека Стадото Мокасини Лизга-на Дише Станови Пролет Бремените Жени е Секојдневен Рамен Пета Чевли

YAERNI Жените Станови 2017 Мека Стадото Мокасини Лизга-на Дише Станови Пролет Бремените Жени е Секојдневен Рамен Пета

DEN 671.00
DEN 1342.08

Количина на стоки
Тековен


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3. Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
C00
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Станови Тип:
Балет Станови
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Вистински Тип На Кожа:
pigskin
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
YAERNI
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди