• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Жените Чевли Посочи Пети Пумпи Фустан Чевли на Високи Потпетици Брод Чевли Свадба Чевли tenis feminino 10cm Плоштадот пета ноќен клуб

2018 Жените Чевли Посочи Пети Пумпи Фустан Чевли на Високи Потпетици Брод Чевли Свадба Чевли tenis feminino 10cm Плоштадот

DEN 540.00
DEN 599.52

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот
Големина : 34,35,36,37,38,39,, големината.
Материјал : Патент кожа
Пета Висина : 10 CM
Боја : погледнете како слика
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси
Ние брод на сите наредби ПОБРЗО по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,
па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само donot грижете се,
ние ќе ве информира за прв пат. Се надеваме дека ќе може да се разбере, благодарам, драги.
Ако вашата цел е многу итна, pls изберете го изразат како што курирската служба DHL , EMS итн. Бидејќи кина пост времето за испорака е
не се многу стабилни. формат како што следува може да се земе како референца.
Превозот Начин
Време На Испорака
Кина Пост
ако без одлагање,тоа ќе пристигне во рок од 15-35 дена,
ако стоката ослободување многу бавно, тогаш тоа ќе се 35-60 дена
DHL
5-10 работни Дена
EMS
10-25 работни дена
Fedex
5-15 работни дена
Epacked
15-25 работни дена
1.7 дена Нема причина да се вратат : Било какви производи може да се врати за размена или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена откако ќе се примени,купувачот плати се врати превозот надомест,или ќе даде предлог да се направи најдобро решение.
2.Кога стоката стигнат,ако се најде пакетот беше оштетен,pls не го потпише тоа,треба да се земе некоја слика за штетата пакет прв,
и ако најде на стоки имаат оштетен, исто така,, а потоа можете да се жалите на вашата локална поштата,се надевам, ќе може да се разбере,ви благодариме.

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
УБЕДУВАМ ГЛУВЦИ
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
569069
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди