• Неодамнешно
Mntrerm Жените Кадифен Дома Чевли Влечки Руно Затворен Кат Sock Затворен Пантофли Зима Нога Потоплите Мека дното влечки

Mntrerm Жените Кадифен Дома Чевли Влечки Руно Затворен Кат Sock Затворен Пантофли Зима Нога Потоплите Мека дното влечки

DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


За големина на : една големина .чевли долго 25cm.

Други карактеристики

Чевли Големина:
8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
mntrerm
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Цвет
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Флорални
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
Стадото
Број На Модел На:
465565
боја:
5 боја

Најдобри понуди