• Неодамнешно
  • -8 %
2018 Пролет и лето оптоварување сандали ултра високи потпетици платформа чевли женски отвори пети платформа плитки устата платформа сандали

2018 Пролет и лето оптоварување сандали ултра високи потпетици платформа чевли женски отвори пети платформа плитки устата

DEN 1011.00
DEN 1099.20

Количина на стоки
Тековен

висока пета : 12 cm Водоотпорен Тајван : 4 cm
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .позадина итн. сепак . ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја .ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Плаќање :
1).Ние го прифаќа alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2).Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката.
3).Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте минути и обидете се повторно плаќања мора да осиромашен во рок од 5 дена.
Испорака
Забелешка : поради руската поштенска политика на вредноста, купувачите треба да се пополни во правилното име на примачот име и презиме
"Бесплатен превозот" проект ќе започне "Кина пост" Ако не се добиени стоките во рок од 45 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стоки, одговор вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.
Повратни информации
Ве молиме оставете пет ѕвезди повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни. Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.
Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачот обичај, не од нас, од различни држави за различни даночна стапка, па ако било кој данок, тогаш купувачот треба да ги сноси тоа.
2).Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
3).Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Слатка
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пета Тип:
Оптоварување
Платформа Висина:
5-7cm
Повод:
Office & Кариера
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Тока
Процесот:
Лепило
Кожа Стил:
Врежана Кожа

Најдобри понуди