• Неодамнешно
  • -40 %
Бесплатен превозот мода секси дијамант свадба свила дамка пумпи голема големина класичните потпетици, женски 10cm дијамант тока партија пумпи 34-43

Бесплатен превозот мода секси дијамант свадба свила дамка пумпи голема големина класичните потпетици, женски 10cm дијамант

DEN 2304.00
DEN 3840.00

Количина на стоки
Тековен


Пета висина : 10cm
(исто така, имаат 6cm и 8cm, ако треба pls остави порака)
Горниот материјал : Свила дамка
Обвивка : СТП
Модел Шоу
Внимание :

Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
34-43
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Свила
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пети Форма:
Круг Пети
Пумпа Тип:
Основни
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди