• Неодамнешно
  • -46 %
2017 мода flannelette ноќен клуб правец на ѕвезда со невестата чевли супер високи штикли за жените е водоотпорен

2017 мода flannelette ноќен клуб правец на ѕвезда со невестата чевли супер високи штикли за жените е водоотпорен

DEN 1553.00
DEN 2875.20

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888] Жешки Предмети Чевли материјал : синтетички СТП Водоотпорен и 11 СМ висок, 1,5 СМ
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Слатка
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди