• Неодамнешно
  • -48 %
ANNYMOLI Чевли Жените со Рамни Платформа Зимски Чевли Creepers Вистински Зајакот Крзно Мокасини Големи Димензии 10 44 45 Женски Чевли Пролет 2018

ANNYMOLI Чевли Жените со Рамни Платформа Зимски Чевли Creepers Вистински Зајакот Крзно Мокасини Големи Димензии 10 44

DEN 1391.00
DEN 2675.04

Количина на стоки
Тековен


Можете да го видите вистинското чевли видео на Компјутер
ANNYMOLI Чевли Жените Платформа Станови Зимски Чевли Creepers Вистински Зајакот Крзно Големи Димензии 10 44 45 Лизга На Женски Чевли Пролет 2018

Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Моден Елемент:
Крзно
Сезоната:
Зима
Обвивка Материјал:
Кадифен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Затворање Тип:
Лизга-На
Број На Модел На:
2017 чевли 78
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
ANNYMOLI
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
НИ Големина:
3 4 5 6 6.5 7.5 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
Големина:
33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Пета:
Станот Платформа
Чевли:
жените чевли станови
боја:
Црна Зелени Сива Жолта
Сезоната:
Пролет, есен зима
Пета Висина:
3cm
Функција:
Жените Чевли Крзно Зима
функција 1:
chaussures femme
Поставата Matrtrail:
Синтетички/Крзно Поставата

Најдобри понуди