• Неодамнешно
  • -8 %
Голи 2017 Топла нови Европски и Американски лето транспарентен spires модата на високите потпетици со секси боја свадба чевли

Голи 2017 Топла нови Европски и Американски лето транспарентен spires модата на високите потпетици со секси боја свадба

DEN 1541.00
DEN 1675.20

Количина на стоки
Тековен

Табани : кожата на главата Стил : Европа и Америка Слој : патент кожа во Внатрешноста материјал : раководител слој свинска кожа Кожа карактеристики : патент кожа Единствена : гума Отвори длабочина : плитки устата Пети стил : pointy главата Висока пета : 7 cm до 10 cm И на дното : парична казна потпетици Големини : 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40

Други карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Моден
Број На Модел На:
01
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
KNCOKAR
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди