• Неодамнешно
  • -8 %
2017 нова мода Топла продажба на жените е кул влечки Дрвени мостови, Домашни слободно затворен Единствена масажа Здрава удобни влечки

2017 нова мода Топла продажба на жените е кул влечки Дрвени мостови, Домашни слободно затворен Единствена масажа Здрава

DEN 437.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен

Стил : во слободно Помагање материјал : крпа Единствена материјали : дрво Стил : тип Пета висина : ниска пета (1-3cm) Пета : рамни дното Популарни елементи : цвет лица Соодветно : дома Големина : 35-39

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Слајдовите
Outsole Материјал:
корк
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
KNCOKAR
Применливи место:
Внатрешна
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини

Најдобри понуди