• Неодамнешно
  • -8 %
година пролет и есен еден чевли дебели ниска пета посочи пети лак жените плитки устата чевли со ниски секојдневен чевли на врвот

година пролет и есен еден чевли дебели ниска пета посочи пети лак жените плитки устата чевли со ниски секојдневен

DEN 707.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Тековен


големина информации
Забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Сезоната:
Пролет/Есен

Најдобри понуди