• Неодамнешно
  • -10 %
2018 Нова Пролет Жените Чевли Црна Круг Главата Високи Потпетици Дебела со Плитки Чевли Женски Работа Чевли Жени Секси Пумпи за Партија

2018 Нова Пролет Жените Чевли Црна Круг Главата Високи Потпетици Дебела со Плитки Чевли Женски Работа Чевли Жени Секси

DEN 864.00
DEN 959.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 5.5, 6, 7, 7.5
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Тока Рака
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Пролет/Есен
Стил:
Класици
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Шема:
Полна Боја
боја:
Црвена, Црна, Сина
Производот Категорија:
Еден чевли
Пета Висина:
Супер висока (повеќе од 50%)
Пета Форма:
Крупни пета
Големина:
34,35,36,37,38,39
Површината Материјал:
Велур
Популарната Елемент:
Водоотпорен платформа, дебели пета, fastener
Стил:
Окупација

Најдобри понуди