• Неодамнешно
  • -40 %
Rumbidzo Жените Станови 2018 Мода Жените Чевли Рамно Стапало Крст-врзани Платформа Чевли од Кожа Плоштадот Пета Sapatos

Rumbidzo Жените Станови 2018 Мода Жените Чевли Рамно Стапало Крст-врзани Платформа Чевли од Кожа Плоштадот Пета Sapatos

DEN 1152.00
DEN 1920.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 7, 7.5, 8
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Пети Форма:
Плоштад Пети
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Бренд Име:
Rumbidzo
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Вистински Тип На Кожа:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Најдобри понуди