• Неодамнешно
  • -30 %
2018 Жените Чевли Тренери Мода Отворено Одење Tenis Feminino Sapato Секојдневен Чевли На Кошница Femme Воздух Ѕвезда Чевли 156

2018 Жените Чевли Тренери Мода Отворено Одење Tenis Feminino Sapato Секојдневен Чевли На Кошница Femme Воздух Ѕвезда

DEN 921.00
DEN 1315.20

Количина на стоки
Тековен


Корејски жени' s чевли во есента 2017 патики жените трчање корејски жени' s чевли во есента 2017 патики жените трчање корејски жени' s чевли во есента 2017 патики жените трчање корејски жени' s чевли во есента 2017 есента 2017 студентите на сите натпревар чевли секојдневен чевли на име на рамен Harajuku женски чевли во есента 2017 есента 2017 сите студенти-натпреварот чевли секојдневен чевли на име на рамен Harajuku

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
Љубов Myun
Горниот Материјал:
Платно
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Најдобри понуди