• Неодамнешно
  • -36 %
INSTANTARTS Музика Белешки со Пијано Тастатура Отпечатоци Патики Жените Секојдневен Станови Чипка Женски Дама Дише Рамни Чевли Жена

INSTANTARTS Музика Белешки со Пијано Тастатура Отпечатоци Патики Жените Секојдневен Станови Чипка Женски Дама Дише Рамни

DEN 1351.00
DEN 2111.52

Количина на стоки
Тековен


За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.
Гаранција и Гаранција 01 - 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини.ве молиме во вид преовладува. 02 - Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад. 03 - Ако ја врати стоката,треба да се обрне враќање товар и ни даде патеката број. 04 - Ако примите недостатоци или погрешно стоки,ве молиме да ги фотографиите за стоки и контактирајте со нас.Ние ќе испрати нови една за вас. 05 - Ако има некои други проблеми,ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорови.Ние ќе се реши во разумни начини
Повратни информации Доколку имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Други карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Бренд Име:
instantarts
Повод:
Повик
Број На Модел На:
жените станови
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Основни
Моден Елемент:
Шиење
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Точка име :
женска мода патики
Дизајн Име:
3d печатење секојдневен рамни чевли
услуга 1:
Обезбеди пад на превозот и wholesales
услугата 2:
Кориснички креирате сопствени дизајни
Стил Име:
жена секојдневен лесни станови мрежа патики
Големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43 flat shoes for women
Функција:
дише удобно светло тежина рамен патики
боја:
црна, бела мода патики жени
погоден:
жените причинско-студенти, млади девојки одат патики
Моделот име:
Пијано Тастатура печатени патики за жена

Најдобри понуди