• Неодамнешно
Cresfimix sapatos femininos жените ретро сина шарени текстил, чевли дама секојдневен лето се лизга на рамни чевли женски слободно мека чевли

Cresfimix sapatos femininos жените ретро сина шарени текстил, чевли дама секојдневен лето се лизга на рамни чевли женски

DEN 328.80

Количина на стоки
Тековен


Почитувани, ве молиме проверете ги следните големина на табелата внимателно пред да нарачате!!!
Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Други карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Шарени
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
Слободно Време За Чевли
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Cresfimix

Најдобри понуди