• Неодамнешно
  • -40 %
Ylqp Национален Правец на Пролет Лето Цвет Високи Потпетици Женски Чевли Жена Слободно Вистинска Кожа Пумпи Удобно Жените Чевли

Ylqp Национален Правец на Пролет Лето Цвет Високи Потпетици Женски Чевли Жена Слободно Вистинска Кожа Пумпи Удобно Жените

DEN 1531.00
DEN 2551.68

Количина на стоки
Тековен


1.Мерење на должината на ногата, Пета до Пети, многу важно
2. Изберете појавување НИ големина врз основа на нога должина. на пример, Ако вашиот нога должина е 25cm, и вашата нога е тенка,можете да изберете големина 9.
но, ако вашата нога е широк или масти,вие треба да изберете поголем (Важно)
3. Ако имате проблем со големината, pls дозволете ми да знам

Други карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
Ylqp
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Стил:
ретро
Моден Елемент:
Appliques
Повод:
Партија
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Чуден Стил
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
a339
Шема:
Народ
Пигмент:
Црвена, зелена, црна.
Пета Висина:
Високи потпетици (6-8CM)
Големина:
35,36,37,38,39,40
Популарната Елемент:
Дебела пета, плитки устата, цвет, издлабени надвор
chaussures femme:
еден чевли
Пети Форма:
Круг
Функција:
Пропустливост на воздух
Сезона од годината (време на пазарот):
Во пролетта на 2018
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен

Најдобри понуди