• Неодамнешно
  • -30 %
Влечки Летни Чевли Жена Секојдневен Рамни Сандали на Платформа Сандала Жена Слајдови Кристал sandalias mujer chaussures Чевлички за Жени

Влечки Летни Чевли Жена Секојдневен Рамни Сандали на Платформа Сандала Жена Слајдови Кристал sandalias mujer chaussures

DEN 596.00
DEN 851.04

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Љубов Myun
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
63
Сезоната:
Лето
Применливи место:
надвор
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки

Најдобри понуди