• Неодамнешно
  • -10 %
Женски Belted Половината Стомакот Со Тенок Појас Тенка Стомак Тенка Дише Намалување На Појава На Постпартална Лето Корсет Girdle

Женски Belted Половината Стомакот Со Тенок Појас Тенка Стомак Тенка Дише Намалување На Појава На Постпартална Лето Корсет

DEN 1145.00
DEN 1272.00

Количина на стоки
Тековен


Имаат мал појас
Материјал : полиестер влакна + еластични влакна Боја : црна, бојата на кожата Тип : стомакот појас Дебелина : тенок пари Функција : грбот, стомакот, половината
Големина : S M L XL 2 XL 3 XL

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, S, XXL
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Тип:
Слабеење Обвива
Број На Модел На:
Женски belted половината
НЕТО-WT.:
1 buc
Бренд Име:
дон билка
Времето на пазарот:
Во летото 2017
Материјал Состав:
65% полиестер диен класа еластични влакна (гума) 35%
Стил:
Токи Тип
дизајн:
Чиста Боја
Стил број:
D8804

Најдобри понуди