• Неодамнешно
2pieces/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта животински облик смола комплет убавина

2pieces/многу Големо & мало Традиционалната Акупунктура Масажа Алатки жолта животински облик смола комплет убавина

DEN 479.52

Количина на стоки
Тековен


добредојдовте на големо
Традиционалната Акупунктура Масажа за полнење
Материјал : смола
Quanlity : 2 парчиња/многу + 1pcs guasha табелата

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Број На Модел На:
Животински Облик
Материјал:
Смола
боја:
Жолта
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
4.5x2.75inch

Најдобри понуди