• Неодамнешно
  • -45 %
48Pcs Бел Тигар Balm Гипс Масажа Печ Виетнам Мускулите Rthritis Вратот и Телото Massager Релаксација Болка Артритис D0965

48Pcs Бел Тигар Balm Гипс Масажа Печ Виетнам Мускулите Rthritis Вратот и Телото Massager Релаксација Болка Артритис D0965

DEN 244.00
DEN 444.48

Количина на стоки
Тековен

Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.
Па ние ви препорачуваме да може да се подели ги во повеќе наредби, на овој начин ќе уживаат во бесплатен превозот.За нарачки повеќе од 7 ќе бидат испратени преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со следење на број слободно.За постигнување на оваа цел,ние се изгради сериозни КК систем за да бидете сигурни дека секој играчки се во најдобар instuation кога на нив и надвор од нашиот магацин. Основата на нашата фабрика и proffesional тим,ќе добијат Неверојатни цени и услуга од нас.
-8 Часа за секој пат, 5 пати неделно за процесот. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. (треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба, благодарение).
Карактеристики на болката relileving печ
1, Висок процент на дрога, брз ефект, долго време акција
2, Добар biocompatibility, нема алергија и иритација на кожата
3, Погоден лепливоста, ставете кожата тесни, нема да се држи телото коса
4, Добра пропустливост на воздух и вода пропустливост, да се избегне кожата soakage во долгорочна употреба
Функции на болка и на ослободување печ
Брзо ублажување на најразлични болки поврзани со nuscle замор, болка во мускулите, вкочанети рамена, едноставна backache, видови, sprains, модринки, коска фрактура, ситни смрзнатини, артритис.
-Отстранете поддршка од филмот и да се применуваат.
Се надеваме дека ќе добиете Безбедност и Здрави производи од Кина. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во рок од 24 часа ( дена).
Како да го Користите :
-Чиста и сува погодената област
-Отстранување на пластична подлога од една страна на далноводи.Се надеваме дека ќе овозможиме сите видови на Висок Квалитет на гипс за нашите клиенти низ целиот свет.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
Sumifun
Број На Модел На:
D0965
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Објектот:
За бел тигар
Големина:
10*7.5 cm
Точка име :
Болка Гипс/ Тигар Гипс
Многу Тип:
8pcs/многу
Рок На Траење:
2 години
време на испорака:
Во Парк Со Брза Испорака
Десетици:
назад massager/масажа
медицински гипс:
топла производи
Здравствена Нега:
гипс за зглобови
Пакет:
8pcs/торба,6bag/многу медицински малтери

Најдобри понуди