• Неодамнешно
  • -41 %
Врат Рамо Massager Roller Ball Само-масажа Алатка дел на Грбот Релаксира Пластична рачен Далечински Управувач Удобно C1375

Врат Рамо Massager Roller Ball Само-масажа Алатка дел на Грбот Релаксира Пластична рачен Далечински Управувач Удобно

DEN 343.00
DEN 581.28

Количина на стоки
Тековен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : рачен далечинска контрола
Контрола : Механичка
Улога : Преку масажа, ублажување на стресот, подобрување на циркулацијата на крвта, ублажување на половината, грбот, нога болка и замор, масажа леснотија на умот, така што остварувањето на функцијата на здравјето и да го намалите стресот, особено за луѓето кои живеат во високо-притисок на работните услови за намалување на заморот
Материјал : Пластика
Големина : 36 x 18 5cm x/14.17 x 7.09 x 1.97"(L x W x H)
Боја : Како на сликата покажува,испратени по случаен избор
Тежина : 260 g
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Употреба :
1. Мекото масажа раководител поставени на задниот дел од вратот акупунктура поени, и назад притискање на масажа може да се справи;
2. Може да се прилагоди од страна на ротирање на притискање на сила од масажа глави.
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2.Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакетот вклучува :
1 x Вратот Massager Алатка

Други карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Розова
Бренд Име:
Sumifun
Примена:
Телото
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
C1375
Големина:
Medium
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Најдобри понуди