• Неодамнешно
  • -30 %
Smart ЕМС Електрични Пулсот Третман Massager Стомачни Мускули Stimulator Exerciser Уред Губење на Тежината Слабеење Обука Massager

Smart ЕМС Електрични Пулсот Третман Massager Стомачни Мускули Stimulator Exerciser Уред Губење на Тежината Слабеење Обука

DEN 386.00
DEN 552.00

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 1. Фирмите, Тоновите, Зајакнува и Затегнува Мускулите 2. Електромагнетни пулсира помош фирма и да го дефинирате вашиот јадро со зајакнување на мускулни контракции 3. Лесно push-button соработка со 6 модови. 4. Електрични мускулна стимулација (ЕМС) Технологија 5. 1 ден 1 пати, на секои 30 минути од тренинг, Вежби и затегнати мускули. 6. Со користење на оригиналните обука пулсот со фреквенцијата на конкретни тековни 7. Дизајн на обука на методот на ефективна вежба мускулите Детали : Бојата за подлога : Црна Авто програми : Стружење, Масажа,Акупунктура, прислушување, комбинација. Моќта од страна на : AAA батерија(не се вклучуваат) Сертификат : CE/EMC,ROHS Пакет Вклучуваат : 3* Уред 3* Рампа 1* Usermanual Со Мало Пакет

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Large,XLarge,Small,Medium,Multi Size SML
Бренд Име:
BEPERFECT
Примена:
Телото
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
LEWEI1712001

Најдобри понуди