• Неодамнешно
  • -29 %
Глава massager челик топката главата масажа ноктот скалпот massager производство на здравствено масажа производи(18*9*3cm)

Глава massager челик топката главата масажа ноктот скалпот massager производство на здравствено масажа производи(18*9*3cm)

DEN 160.00
DEN 225.60

Количина на стоки
Тековен


Atthention : Поради ажурирање на производот и пакувањето материјал е ажурирања. Пакување и appearancestor може да има некои разлики. Големина плус или минус 3cm грешка, Но ние ќе се gurantee на производот квалитет . Секоја серија на производ е боја и apperancestor може да има некои разлика која е вклучување на компјутерот покажува разликата боја Ние искрено се надевам дека нашите клиенти не ќе ум на производот мала разлика, Доколку не е потребно повеќе помогне, се чувствуваат слободни да ги споделите знаеме. Благодарам многу Danny

Други карактеристики

боја:
Сина, Розова
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Композитен Материјал
Примена:
Телото
Број На Модел На:
М-087
Бренд Име:
MLINGZHI

Најдобри понуди