• Неодамнешно
  • -48 %
IFORY 3 Парчиња Sweatproof Комарец Копчето за Бебе Бремени Возрасни Цртан филм Еко-Пријателски Комарец Отвратителен Токи

IFORY 3 Парчиња Sweatproof Комарец Копчето за Бебе Бремени Возрасни Цртан филм Еко-Пријателски Комарец Отвратителен Токи

DEN 195.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Тековен


IFORY 3 Парчиња Sweatproof Комарец Копчето за Бебе Бремени Возрасни Цртан филм Еко-Пријателски Комарец Отвратителен Токи

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
ABS
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
ifory
Број На Модел На:
комарец отвратителен
Големина:
3.5x3.5 CM
боја:
испрати случаен избор
Функција:
Sweatproof & Водоотпорен,Еко-Пријателски
Примена:
Да го стави на облека или торба или чевли
Пакет:
1 Парче/ Торба
погоден:
Возрасни&Деца
кориснички:
Yes
Тип:
Цртан филм
Предност:
Природна екстракција, не-токсични и без стимулација
dropship:
Yes

Најдобри понуди