• Неодамнешно
  • -15 %
Жените Тело Shaper Половината Cincher Корсет Спорт Слабеење Вест Со Girdle Стомак Појас Женски Моделирање Рака За Губење На Тежината

Жените Тело Shaper Половината Cincher Корсет Спорт Слабеење Вест Со Girdle Стомак Појас Женски Моделирање Рака За Губење

DEN 431.00
DEN 507.36

Количина на стоки
Тековен


Жените Тело Shaper Половината Cincher Корсет Спорт Слабеење Вест Со Girdle Стомак Појас Женски Моделирање Рака За Губење На Тежината
Карактеристики :
Направени од страна на супериорен материјал се со исклучителна изработка, тоа е да се носат-отпорни и издржливи .
Брза стомакот масти гори , и зголемено потење и израмните стомакот на телото shaper.
Подобрена термички ефект го стимулира потењето, ја подобрува подвижноста и го одржува обликот.
Професионален спортски половината тренер дава инстант силна компресија.
Одлично за Јога, трчање и возење велосипед, активности на отворено , итн.
Описи :
Дизајниран со патент за лесен и удобен носи.
Половината појас со моќна магија лента , тоа е прилагодлив и стабилна доволно.
Совршено тело shaper направи да изгледате потенки .
Спецификација s :
Материјал : spandex
Боја : црна
Пакет се вклучени :
1 x Половината Cincher Појас
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!
ГОЛЕМИНА

Други карактеристики

Големина:
XL, M, L, XXL
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Бренд Име:
U-Бакнеж
Број На Модел На:
половината cincher појас
Тип:
Слабеење Обвива
НЕТО-WT.:
260g
Големина:
M L XL XXL

Најдобри понуди