• Неодамнешно
  • -5 %
Рачна Масажа Ролери 2 Тркала Мускулите Масажа Ролери Целулитот Ролки Fascia Blaster За Нозете, Рацете Назад Мускулна Болка

Рачна Масажа Ролери 2 Тркала Мускулите Масажа Ролери Целулитот Ролки Fascia Blaster За Нозете, Рацете Назад Мускулна

DEN 216.00
DEN 227.04

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени грешки и данок.Според треба да се избере соодветна етерично масло производи, заедно насока на екстремитетите до срцето на четка или четка мал круг начин,половината и стомакот да насока на стрелките на часовникот насока (желудникот, цревата) или анти-часовникот насока (за да им помогне јасно места);
3.
Пакет :
1 КОМПЈУТЕР Масажа Ролери
Производи Слики
Превозот :
1.Магијата шкорпија четка поставите во вашата дланка;
2.Со конкавна-конвексни пелети на ролки за да ви даде двојна масажа ефект.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни испраќате фотографии или видео за проверка. Тоа ќе биде потребно подолго време за да се руски, Бразил и други далечински земји, ве молиме почекајте трпеливо.
Спецификации :
Состојба : 100% Нов објект
Предмет Тип : Масажа Ролери
Материјал : Пластика
Боја : Сина+Бела боја(Како на Сликата)
Големина : Прибл.
Карактеристики :
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди).КАКО+PP+TPE материјали,нетоксични пластични,користете безбедно.Препорачливо е дека поединците може да ја прифати ситуацијата за да се одреди силата на масажа.Превозот олово време е за 15-45 работни дена.Ако вашиот парцела е изгубена или ако не го примите во рок од 60 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се најде решение за вас,ви благодариме!
3.95g
Како Да Го Користите :
1. Ви благодарам многу!
2.
Повратни информации :
1. Ние гарантираме за да се реши било каков проблем за вас.Секој дел од 3-5 минути за да се принуди масажа ефект е особено добра;
4.Специјално дизајнирани удари и 2 на тркала ролери, масажа со прецизност да било дел од телото,масажа сите делови на телото лесно.Се релаксираат вашите мускули,ја стимулира циркулацијата на крвта, придонесуваат за физичко и ментално здравје
4. По проверка, ние ќе го испрати предметот или наплата. Ако се имаат било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативни повратни информации или отворање на спорот.Помага за детоксикација на тело, исто така како што сте масажа вашиот лимфниот систем. И превозот олово време е за вас референца, како што постојат многу фактори можат да влијаат на превозот распоред, се надевам, ќе може да се разбере дека, благодарение!
3.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
Пластични
Примена:
Телото,Нога,Грб,Глава,Рака и др.
Тип На Објект:
масажа на ролери
боја:
Blue+Бела боја(Како на сликата)
Големина:
Approx.95*135mm
Функција:
Нетоксични Пластични,Користете Безбедно
Погоден за:
Телото,Назад,Нога,Bottock и др.
Тежина:
Approx.95g
Функција:
Анти Целулит,Детоксикација,Назад масажа

Најдобри понуди