• Неодамнешно
  • -40 %
1pc Електрично Заварување Машина Земјата Земјата Кабел Жица Клип Менгеме 300Amp Заварување Прирачник Заварчик за Професионална Употреба 175mm Mayitr

1pc Електрично Заварување Машина Земјата Земјата Кабел Жица Клип Менгеме 300Amp Заварување Прирачник Заварчик за Професионална

DEN 162.00
DEN 270.24

Количина на стоки
Тековен


HW0000376
Спецификација :
Име : 300 A Земјата Кабел Клип Менгеме
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : хром-обложено +бакар појас
Должина : Околу. 175mm
Боја : Како на сликата покажува
Количина : 1pc
За да се стега хром позлатен, повеќе убави
Постојат повеќе сигурен заземјување проводници за тоа лента
Пакет се вклучени :
1 x 300 A Земјата Кабел Клип Менгеме
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Тежина:
0.15 KG
Должина:
Approx. 175mm
Број На Модел На:
заварување земјата менгеме
Тип:
земјата менгеме
Бренд Име:
Mayitr

Најдобри понуди