• Неодамнешно
  • -35 %
Висок Квалитет 5pcs Заварување Факелот За Tig WP-17/18/26 Tig Заварување Факел Stubby Првенство Гас Collet Тело Леќа Поставите Mayitr Нови Пристигнување

Висок Квалитет 5pcs Заварување Факелот За Tig WP-17/18/26 Tig Заварување Факел Stubby Првенство Гас Collet Тело Леќа

DEN 175.00
DEN 268.80

Количина на стоки
Тековен


GY0001616
Карактеристики :
- Лесен за употреба и инсталирање.
- Може да се користи на WP-17 WP-18 WP-26 TIG Заварување Факел.
- Одговара за сите WP-17/18/26 серија воздух за ладење заварување батериски лампи.
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Дијаметар : 1.6 mm
Боја : Како на сликата покажува
Количина : 5 Pcs
Пакет се вклучени :
1 x #8 53 N61 S Алумина Млазницата Чаши 12.5 mm 1/2"
1 x 57 Y03 Медиум Назад Првенство за Tig Заварување Факелот
1 x 17 CB20 G Collets Тело Гас Објектив за Tig Заварување Факелот
1 x 13 Nxx S Collet за Tig Заварување Факелот
1 x Гас Леќа Изолатор
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Заварување Додатоци Факелот
Заварување Тип:
Tig Факелот
Заварување Капацитет:
Други
Тип:
Заварување Додатоци Факелот

Најдобри понуди