• Неодамнешно
THGS 1PC 10LB Guard Заварување Заварување Electrode Род Складирање Цевка Сад се Одржи Cannister

THGS 1PC 10LB Guard Заварување Заварување Electrode Род Складирање Цевка Сад се Одржи Cannister

DEN 418.56

Количина на стоки
Тековен


За чување на заварување electrode род
За electrode изолација
Усвојување на високо квалитетни пластични делови материјали, цврсти и издржливи
Големина : 80*85*380mm
Боја : Сина
Пакет се вклучени
1 x Заварување Electrode Род Складирање Сад
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Број На Модел На:
THGS

Најдобри понуди