• Неодамнешно
  • -45 %
DUHAN Кожна Јакна Панталони Лето Дише Мажите Мотокрос Off-Road Јакна Мото Јакна Мотоцикл Заштитна Облека Сет

DUHAN Кожна Јакна Панталони Лето Дише Мажите Мотокрос Off-Road Јакна Мото Јакна Мотоцикл Заштитна Облека Сет

DEN 3360.00
DEN 6108.00

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Комбинации
Специјални Функции:
Дише
Материјал:
Полиестер & Најлон
Пол:
Мажи
Бренд Име:
DUHAN
Производ:
мотоцикл јакни и панталона
Модел:
Д-185 Мажи
Предмет Тип:
Јакна Панталони Сет
Големина:
боја:
црна/бела
Важат за:

Најдобри понуди