• Неодамнешно
  • -46 %
OZERO Мотоцикл Ракавици Мото Трки Коза Кожа Guante Став Кожа Motobike Трки Спортски Топло Велосипедизам Biker Ракавици 0010

OZERO Мотоцикл Ракавици Мото Трки Коза Кожа Guante Став Кожа Motobike Трки Спортски Топло Велосипедизам Biker Ракавици

DEN 672.00
DEN 1243.20

Количина на стоки
Тековен


ПРОИЗВОД ВОВЕД Материјали : Коза Надеж : Кожа На Вториот Кат Боја : Жолта Големина : M / L / XL Производ Перформанси : На Кожни Ракавици, кожа е природно мека и еластична и жито наредени polyster материјали мекост и warmness Функција Карактеристики : Ракавици Кожа Материјал Е Многу Мека, Носат Многу Удобно со Една Рака,Тешко Кожа Лизгава Носат-отпор се Погодни за Обработка, Градинарство, Дербито,возење Велосипед, Возење Заштита, Пламен Сечење, Механичка Операција Работа, и Така Натаму Мото Ракавици Мотоцикл Gloves Harley Стил Мажите Style Cool Ракавици Трки Ракавици Лов Гаража Ракавици Ретро Извршување Кожа Gloves Warm ракавици Ски Gloves Leather Ракавици Мотор Ракавици Велосипедизам Ракавици Велосипед Ракавици

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици
Функција:
Целосна Прст
Бренд Име:
OZERO
Материјал:
кожа
Пол:
Мажи
мото ракавици:
мотоцикл ракавици
Харли Стил:
мажите стил
кул ракавици:
ДЕРБИТО РАКАВИЦИ
Лов:
Гаража Ракавици
Ретро Извршување:
кожени ракавици
топли ракавици:
скијачки ракавици
кожени ракавици:
мотор ракавици
Велосипедизам Ракавици:
велосипед ракавици

Најдобри понуди