• Неодамнешно
  • -79 %
Карбонски Влакна Мотоцикл Ракавици Лето Shockproof Дише Екран На Допир Guantes Мото Verano Rekawice Motocyklowe Luva Мотокрос

Карбонски Влакна Мотоцикл Ракавици Лето Shockproof Дише Екран На Допир Guantes Мото Verano Rekawice Motocyklowe Luva

DEN 937.00
DEN 4464.00

Количина на стоки
Тековен


Карбонски Влакна Мотоцикл Ракавици Лето Shockproof Дише Екран На Допир Guantes Мото Verano Rekawice Motocyklowe Luva Мотокрос
Спецификација : 1.Материјал : СТП кожа,карбонски влакна,микро влакна,гума итн. 2.Големина : M,L,XL,XXL 3.Боја : Црна,Зелена,Црвена,Сива 4.Дише,полн прст,направени од СТП кожа 5.На вредноста,лепенка на рачниот зглоб се направи тоа практично да се прилагоди 6.Погоден за носене,добар материјал и професионален дизајн заштита и 7.Antiskip на дланка 8.Карбонски влакна заштита на тупаница 9.Допир операција дизајн на прст,повеќе практично да работат на екранот, можете да го користите вашиот телефон и таблет директно кога ќе се носат ракавици Големина информации : Единица-CM Големина на Дланка дијаметар Дланка големина M L XL XXL Слики во детали :

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Ракавици
Пол:
Унисекс
Функција:
Погоден за носене
Бренд Име:
РОК BIKER
Материјал:
кожа
Материјал:
кожа,микро влакна,карбонски влакна,итн.
Примена:
Мотоцикл,Мотокрос,Јава,Дербито,Лов,Кампување,Планинарење,Риболов,итн.
Карактеристики:
Погоден за носене,Дише,Shockproof,Полн Прст,Екран на Допир,Заштитна,итн
Имиња На Производи:
guantes мото,мотокрос ракавици,мото ракавици,luva motociclista,gants мото
Модел:
ST-15B

Најдобри понуди