• Неодамнешно
  • -30 %
SY 1set Висок Квалитет Наргиле Додатоци Поставите 1.5 м Наргиле Силикони HosePipe +1 Сет Легура Матични Shisha Наргиле се Справи со Сет

SY 1set Висок Квалитет Наргиле Додатоци Поставите 1.5 м Наргиле Силикони HosePipe +1 Сет Легура Матични Shisha Наргиле

DEN 739.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Тековен


Пакетот Вклучува :
1 сет Наргиле се Справи со Сет + 1 компјутер Наргиле Силиконски Црева.
Дршката е направен од алуминиум ,тоа е удобен кога го користите .На цревото се направени од храна одделение силиконски,тоа е heathy и животната средина.Ќе имаат многу избори во нашите производи.

Други карактеристики

Обликот:
Бесплатни Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Легура
Техника:
огледало
Рачка Материјал:
Легура
црево материјал:
Силикони
Пакет:
OPP вреќа
Се Справи Со Техника:
анти-оксидација
Цевка Техника:
Матирано
Должина на црева:
околу 1,5 м
Целата Тежина:
За 315g/set
боја:
Браун/Црвена/Црна/Зелена/Сина
Се Справи Со Должина:
околу 30cm
Црево Дијаметар :
внатре за 12mm надвор за 17mm

Најдобри понуди